ÖZ BİLGİLENDİRME

Ben Erdem KILIÇ, 1976 Sinop Gerze doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. 21 yıldır öğretmenlik yapmaktayım.

İşletme Yöneticiliği Yüksek lisans; İktisat ve İşletme lisans; Tarım ve Dış Ticaret ön lisans bölümlerini bitirdim. Hâli hazırda Yönetim Bilişim Sistemleri 3. sınıf öğrencisiyim.

...

20 yıldır belki de 80'in üzerinde değişik kurslara katılmış biri olarak; on yılı aşkın da tarım, fitoterapi, bahçecilik, aromaterapi, arıcılık alanlarında yoğun uğraşlar içerisindeyim ve eğitimlerini vermekteyim. Eğitimlerime ilişkin bir kısım sertifikalarım aşağıda gösterilmektedir.

...

Öğrenmeyi öğrenebilme ve öğrendiğini kolay öğretebilme metodları üzerine çalışmakta, bunun felsefesi taşımaktayım. Eğitim felsefemin temel anahtarı "Kalıcı Öğrenme, Pratik Öğretme"dir.

...

Web sitemizde Sabun, Krem, Kolonya, Mum, Turşu ve Sirke eğitimlerimizden bahsetmekteyiz. Bu başlıkların öğretimini verirken, şunu çok iyi bilmekteyiz: sadece anlatımla öğretim olmaz. Mutlaka uygulama olmak zorundadır. Biz eğitimlerimizde uygulama ağırlıklı bir strateji izliyoruz. Uygularken öğretmek hem çok kalıcı hemde öğrenme sürecini hızlandırıcıdır. Bunun yanı sıra uygulayarak ortaya çıkan ürünü de kendi yanında veriyoruz ki evinde o ürüne baktıkça öğrenme aşamaları her an gözünün önüne gelsin, öğrenmenin tekrarı mümkün olsun.

Sloganımız şu : Öğretmeden ve Uygulatmadan Göndermiyoruz! 

Şimdilik esen kalın, saygılarımla...

 Kapat  Sanatsal Çalışmalar 

  BU ALANLA İLGİLİ SAHİP OLDUĞUM DİPLOMA VE SERTİFİKALARDAN BAZILARI